Mulig det finnes en tråd, men jeg klarte ikke finne den.. Vi flyr med Vietnam Airlines fra Kuala Lumpur og ønsker å sjekke inn bagasjen ca 12 timer før avgang. Er det noen som aner om dette kan la seg gjøre? Eller er det bare å benytte seg av bagasje oppbevaring? Vi flyer business.
Fikk beskjed om max 3 timer i BKK etter chat med Vietnam Airlines på messenger. Antar det er et standardsvar. Jeg tenker så lenge skranken er åpen, kan man levere inn bagasjen? Vi skal i allefall prøve.
Dersom det går en VN-flight tidligere på dagen kan du være heldig å få sjekke inn under check in tiden for den flighten tenker jeg.
Etter å ha trakka litt rundt på flyplassen og snakka med Vietnam Airlines er det bare å bite i det sure eple og betale for bagasje oppbevaring de timene. Hadde billetten vært en ren VN billett hørtes det ut som om det hadde gått bra, men ikke den som er kjøpt av SAS. (Bonus)