Mandag uten bekymring

Tråd i 'InsideFlyer Lounge' startet av obay, 23. febr 2026.

  1. obay

    obay Veteran

    Innlegg:
    1,758
    Likes mottatt:
    7,313
    Bonuspoeng:
    183
    God mandag!

    Her fortsetter vinterferien litt til. I dag forflytter vi oss fra Sentosa og inn i byen. Veldig fine dager her og bestandig noe nytt å se. Popmart utstillinger over hele øya for de som er interessert i slikt ;)

    Snapchat-1064506559.jpg

    20260222_194648.jpg
     
    Earl, holmen, Rscott and 11 others like this.
  2. Maggie

    Maggie Veteran

    Innlegg:
    4,879
    Likes mottatt:
    29,092
    Bonuspoeng:
    183
    Vinterferien nærmer seg slutten. Vi hadde egentlig booket Naples de to siste nettene, men ungene jobbet hardt for South Beach og slik ble det. Loews ble i stiveste laget, så vi fant et rimeligere alternativ i området. ChatGPT fortsetter å levere på restauranttipsene,kan ikke huske sist vi hadde en ferie der hvert eneste måltid var minst terningkast fem:)
    IMG_6964.jpeg
    IMG_7020.jpeg IMG_7016.jpeg
     
    Earl, Rscott, Flyingdutchman and 7 others like this.
  3. Berlioz

    Berlioz Gammel? Jeg??

    Innlegg:
    2,497
    Likes mottatt:
    18,974
    Bonuspoeng:
    183
    God morgen fra Helsinki og Radisson Blu Aleksantri.

    20260220_134418.jpg

    Vinterferiens siste dag i Suomi. Kun et lite stoffraid for Eks-forloveden nå på morgenkvisten, så bærer det mot HEL. Appen sier vi ikke har loungeadgang, annen info sier at vi har. Håper og tror mest på det siste.

    Ser ut til å være romslig i bizkupeen på første strekket til ARN i dag. Motsatt vei var det to rader, og fullpakket i baksetet. Men gardina ble rullet ut, og vi foran ble ikke plaget av plebsen.

    Ha en fun mandag og en fin uke!
     
    Earl, Calling, holmen and 7 others like this.
  4. Flyingdutchman

    Flyingdutchman Veteran Moderator

    Innlegg:
    4,075
    Likes mottatt:
    26,316
    Bonuspoeng:
    183
    Morn fra hjemmekontoret.

    Dagen i dag og i morgen blir heldagsmøter fra 9-17 for å vise folk fra EU kommisjonen hva vi har holdt på med det siste året.
    Er aldri veldig glad i slike møter, men det er ikke akkurat valgfritt å delta. Men, prosjektet er grunnen til at jeg får flydd litt ifm jobben, noe jeg har savnet siden jobbytte for noen år siden, så da er det bare å stille opp.

    Ha en fin mandag :)
     
    Earl, Calling, Berlioz and 7 others like this.
  5. Henrik

    Henrik Hellas-sympatisør

    Innlegg:
    2,659
    Likes mottatt:
    11,616
    Bonuspoeng:
    183
    God morgen fra AMS og KLM sin storstue på Schengen-siden. SXM-loungen i går var stappfull, men de hadde to dusjer og det gjorde susen for å få unna litt saltvannsrester. Litt mer ordentlig morgenstell her. Sov som en stein på vei over etter et ganske digg måltid og innlagt stopp i Trinidad og Tobago. Satser på fonduelunsj i Genève og så er vi hjemme langt etter leggetid i kveld.

    Ha en solid en!
     
    Flymunda, Calling, Berlioz and 4 others like this.
  6. DJasko

    DJasko EBD

    Innlegg:
    1,056
    Likes mottatt:
    4,290
    Bonuspoeng:
    113
    God ettermiddag (lokal tid) fra Palmen.

    Her har vi forflyttet oss fra bassenget og til stranda. Fant ut det var noen bekjente i Dubai, så vi skal møte dem par timer her på resorten vår.

    Ellers er planen pakking etter middag i kveld. I morgen, kl. 11 lokal tid, er det planlagt takeoff fra DXB. Bare å soake inn de siste timene av sol. Virker som det er noen uker til vi kan gjøre det samme hjemme.

    God mandag videre!
    20260223_131055.jpg
     
    Flymunda, Earl, Calling and 7 others like this.
  7. morradi

    morradi Senior Medlem

    Innlegg:
    703
    Likes mottatt:
    1,025
    Bonuspoeng:
    93
    Ikke spesielt god start på uka her. ET714 (ADD-ARN-OSL) var presis til ARN, men klarte av ukjente årsaker å bli nesten 90 minutter forsinket til OSL. Det ventet det oss 90 minutter venting (målt fra da flyet parkerte) på bagasje. Det er egentlig fascinerende at det er mulig...
     
    Earl, Calling, holmen and 1 other person like this.
  8. Berlioz

    Berlioz Gammel? Jeg??

    Innlegg:
    2,497
    Likes mottatt:
    18,974
    Bonuspoeng:
    183
    Oppdatering på HEL lounge og slikt.

    Vi har adgang til Aspire ved gate 27. Helt ny og meget fresh. Ikke den aller største, men full utsikt mot flyaktivitetene.
    20260223_141129.jpg

    Fast track var superrask, ingen vesker eller væsker måtte tømmes.

    HEL er absolutt beste flyplass i Norden.
     
    Flymunda, Earl, Calling and 2 others like this.
  9. holmen

    holmen "Ung" og "lovende"

    Innlegg:
    19,567
    Likes mottatt:
    77,602
    Bonuspoeng:
    293
    God ettermiddag.
    Kroppen er ikke helt i 100 etter helgens matforgiftning, så her har det vært svært sakte fart i hele dag.

    Siden vi måtte booke om returen i går, så fikk vi booking klasse Z, og med doble poeng ga det 6000 nivåpoeng for én enkelt flyvning i Europa. Ikke verst. Mangler nå 4400 poeng til LTD. Kommer til å ende med alt for mange poeng, men det må til for at kona også skal bli diamant igjen.

    Ha en fin en!
     
    Flymunda, Eddie47, DJasko and 5 others like this.

Del denne siden