Da er det nok en stor mulighet for at jeg "somler" meg bort med ei ventepils eller to. Så da satser jeg på at vi treffes på Gardermoen.
Nei, det har vore ganske stilt. Eg meldte meg på i blinde, så eg håpar det ikkje blir snakk om mange vekeløner. Satsar også på at kokkane kan tilberede pinnekjøt Det høyrest ut som ein plan. Då tek eg ei ventepils på flyet Eg har tenkt å prøve meg på å kommandere ut ein sjåfør til å stå for transfer, men om det blir suksess er litt i uvissa enn så lenge.
OM jeg ikke stikker rett til Oslo sentrum direkte fra jobben kan jeg stå for transfer. Selv om jeg ikke kjenner dere og ALDRI har sett dere før
he-he, du er sannelig en godtroende mann! Da er det sannelig godt at jeg og @Stuttfeiten heller aldri har møtt hverandre før.
Hvordan skal vi kjenne hverandre igjen? Skal vi ha en blomst i knappehullet? Eller kanskje en frekk hatt?
Frekk hatt er nok tingen. Meg finner dere utenfor ankomsthallen i Boratdrakt og fruktkurvhatt på hodet. Lett henslengt over panseret på bilen.
Hjertelig takk Tore, det kan vi berre ikkje takke nei til. Om alt går bra i Hong Kong har eg ein frekk paraply under armen, om det blir meir enn ei ventepils er det kanskje to vektarar som har meg under armen når eg kjem ut. But of course! @Travellingalf ser vi for oss live streaming på Facebook i det vi leitar oss fram til Tore?
ha-ha-ha, dette blir bare bedre og bedre. Hvem hadde trodd at man kunne glede seg så mye til en transfer fra Gardermoen til ett hotell? PS! Stiller @Tore i Boratdrakt så stiller jeg i full uniform (ref. Avatar)!
Hvordan kan du stille et slikt spørsmål? blomst du liksom.. Alle skal jo åpenbart ha en slik hatt: Ambasadører kan velge å ha en pilotlue.
Ser nå at Boratdrakt blir det ikke. For kaldt, kommer til å få drivis i pungen. Men lover et antrekk som ikke vil bli glemt
Vi tar bindene påmelding til [email protected] Bruk gjerne "Julebord" i subject feltet. Vi kommer tilbake med tidspunkt og pris.