Hei Vi er 17 stk som har booket Scandic St. Olavsplass fra 8-10 mai 2026. Bookingen ble foretatt mai 2025. Vi skal inn å løpe Holmenkollstafetten. Nå er bookingen kansellert pga streik. Så vi trenger å booke nytt hotell. Problemet er at prisene på de hotellene som er igjen er skyhøye. Noe vi ikke får dekket av arbeidsgiver. Så har noen forslag til en mulig løsning? Har noen en kode eller noe vi kan bruke til å få rimeligere hotell på ett hotell som ikke er rammet av streik? Vi er ikke særlig kravstore på standard. Vi kan bo i både 2 og 4 mannsrom. Alle råd og tips tas i mot med takk.
Hei, jeg kan ta inn 2 (dobbeltseng) mot usedvanlig god oppførsel og en god flaske Jeg drar selv til Trondheim fredag kveld for konfirmasjon og er tilbake Søndag. Har en airbnb gjest på gjesterommet (derfor det må være usedvanlig god oppførsel). Bor ca 200m fra Bislett stadion.
Ingen hoteller gir rabatter denne helga hvor Oslo er søkklasta med folk pga Holmenkollstafetten OG cupfinale Bodø Glimt - Brann. Men Radisson har ledige dobbeltrom til drøye 2200 på Alnabru og Fornebu og 1450 på Gardermoen. Det er jo ikke Oslo sentrum, men raskt og enkelt å forflytte seg fra sentrum til disse hotellene.
Sikkert ikke lett å finne hotellrom nå. Forslag til hoteller som kommer opp med ledige rom (usikker på hvor mange rom): Quality hotel Hasle Linie, ganske nært Hasle T-bane Quality hotell 33 Kampen hotell, nært Tøyen T-bane
Takk for innspill alle og takk til magicbyte som er veldig på tilbudssiden ser ut som det ordner seg på ett vis. Tror vi blir booket om til Scandic Helsfyr. Venter bare på endelig bekreftelse. Ikke helt det hotellet vi håpet på. Men bedre enn å ikke dra