God ettermiddag fra stranda i Puerto Rico. Fint vær også i dag, men fremdeles ikke særlig varmt. Det bikker vel rett over tyve grader.
Da stoppet turen i Zürich for min del. Passet mistet/stjålet/ wtf ever…. Mellom lounge og gate. Så da var det at sende familien av gårde og starte jobben med at komme seg hjem.
God ettermiddag fra gullstuen! Vi sitter og titter ned på avgangsterminalen, og ser en stor masse kofferter (de fleste er organsje eller blå) i et område inngjerdet av trevegger. Er det noen her som vet hva dette er? Kan det være nakrohundenes treningsmark, mon tro?
God ettermiddag fra Bergen. En sen lunsh er akkurat inntatt og nå chilles det i en av godstolene. Mens alle dere andre er på tur teller jeg ned og er kommet til T-13 til neste tur som blir en tre-dagers og med det nermer det seg også neste tur til smilets land. Ha en flott aften
Noen ukers pause i reisinga har tydeligvis gjort godt, ikke lei FCT eller FCL lengre Kjøtt, Bordeaux, Pol Roger og Negroni er en OK kombinasjon;