God formiddag fra kontoret! Akkurat ferdig med lunsj, hvor det for anledningen også ble servert eplekake. Snart helg, må bare gjennom et par møter til først. I dag blir det raclette til middag, i morgen blir det rakfisk. Dette blir nok en finfin helg! Ha en fin en!
Nå må du ikke skjære alle her borte over en kam! Buskerud og Innlandet har vinterferie på samme tid som Rogaland og (deler av) Vestland. Og for oss som ikke har vinterferie er det deilig at "alle andre" drar på hytten, for da blir det bedre plass til oss som er igjen.
God kveld fra OSL loungen. Stille og rolig her på en fredagskveld. AY918 venter, maskinen er litt forsinket inn fra HEL, så Avinor sine tavler blir ikke helt enig med seg selv i om det er avgang i rute 20.50 eller forsinket til 21.00. Driver å bytter ca annenhvert minutt mellom de to. Ankommende fly er i hvert fall mellom Frogner og Kløfta i øyeblikket ifølge FR24 så ikke mange minuttene før de er på bakken her! Nyt kvelden og god helg
God kveld fra TRD, fått bekreftet at smartdelay fortsatt gir 40 EUR utbetaling der det ikke er lounge; WF1392 er forsinket fra 21:45 til 23:00. Håper bare Sixt AES holder lovnaden om at de venter på meg før de stenger.. Retur på mandag, deretter har jeg planlagt 4 uker uten fly God helg!
God kveld fra MBT, tydeligvis vært litt mye hjemmefra i det siste så tiden etter hjemkomst er brukt på å blidgjøre hund og fruen. Skituren i dag blidgjorde oss alle; Heldigvis ikke noe reise på programmet før tirsdag, god helg alle sammen