God morgon frå Sunnfjord. I dag skal det vaskast, treet skal pyntast og det skal nok lagast litt mat. Men fyrst skal det drikkast kaffi. Det fyrste kruset er allereie inntatt, og nummer to skal snart tappast og konsumerast, men fyrst skal eg fyre i ovnen.
God morgen fra Oslo vest. I dag blir det en ordentlig ryddedag før det blir en klassisk julefilm med familien Nissen er på vei, SK 985 akkurat nå Ha en fin bittelille alle IF-ere
God søndags morgen, men blir nok ikke mye hviledag i dag da huset skal preppes til jul. I tillegg må vi ut handle noe siste småtteri. Kanskje en tur innom Meny?
God morgen! Kaffe på sengen, og rolig morgen enn så lenge. Straks må hunden ut, og så må det vel ryddes og pyntes litt. Sakte men sikkert begynner det å ligne på jul her i huset også! Julepynten kommer frem, og det er vel ingen jul uten.. Men først, frokost! Ha en fin en!
Morn fra sengen. Fikk levert kaffe og et spørsmål om jeg har tenkt å stå opp snart… joda, liker ikke å sove hull i dagen men sengen er jo deilig og varm Skal hente mine foreldre og bror fra flyplassen i kveld og da er man så komplett som det blir i år. Siden alle allerede har alt blir det pakkelek istedenfor tradisjonelle gaver. Kan bli artig det. Kun 14 dager til avreise til Argentina… gleder meg stort! Ha en fin dag
God dag fra Bodø! Her har julefreden satt seg hos forfedrene og jeg er klar for noen rolige dager hjemme. Har vært en meget stressende høst i Saudi Arabia, så kjenner det skal bli godt med ferie. Nå får jeg se om jeg rekker å få på plass nytt visum til neste tur 5. januar. Begynner å bli knapt med tid og arbeidsdager fram til den tid. Ha en finfin dag!
God dag frå Gardermoen! Koselege fly på Gardermoen No blir det ei vekes tid i bartebyen og det skal bli godt å senka skuldrene og gjera litt andre ting. Ulempen er sjølvsagt å ha parkert (den relativt nyerverva) kjærasten sørpå, men jula varer ikkje evig Måtte alle få ein fin fjerde sundag i advent!